Procedury

Hydropeeling pomocí ultrazvuku

Moderní bezbolestné a šetrné čištění pleti pomocí ultrazvuku nahrazuje mnohdy hrubé mechanické čištění pleti klasickým peelingem.Odstraňuje nečistoty, zbytky mazu a zrohovatělé vrstvy na povrchu pokožky. Po této proceduře není pleť zčervenalá a podrážděná. Zároveň nehrozí vznik tzv. kuperozy (viditelné jemné vlásečnicové cévky těsně pod kůží). Tato metoda je vhodná i pro velmi citlivou pleť.

Ultrazvuková žehlička

Zapracovává pleťová séra hluboko do podkoží. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Urychluje metabolismus pleti, zlepšuje mikrocirkulaci, vyhlazuje a zjemňuje vrásky, zlepšuje celkovou regeneraci a obnovování buněk. Pleť je celkově vyhlazená, projasněná a tonizovaná.

Diamantová mikrodermabraze
Neinvazivní metoda, která viditelně omlazuje pleť, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Redukuje jemné vrásky a drobné nerovnosti pleti, nežádoucí povrchové pigmentace a rozšířené póry.
Dodá pleti celkový zdravý a svěží vzhled.
Funguje na principu jemného odstraňování povrchové zrohovatělé vrstvy pokožky pomocí speciálních diamantových nástavců.

.

Mikromasáž očního okolí

Je speciální masáž, která vyhlazuje a redukuje vrásky kolem očí, zmírňuje nepříjemné váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím posiluje zrak. Dále přispívá k lepšímu zprůchodnění vedlejších nosních dutin. Celkově zvyšuje elasticitu velmi jemné pokožky v této oblasti. V neposlední řadě má velmi pozitivní relaxační účinky.

Masáž obličeje dekoltu a šíje
Představuje nezastupitelnou část kvalitního kosmetického ošetření tím, že stimuluje pleť k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu. Pozitivně ovlivňuje celkové prokrvení pleti, uvolňuje napětí a tím příznivě působí na celou nervovou soustavu a zmírňuje stres. Zlepšuje tonizaci pleti, takže při pravidelném ošetření pleť získává svěží a mladší vzhled. Speciálně masáž šíje uvolňuje ztuhlé svalstvo v této partii, což bývá velmi často způsobeno delším trávením času práce s počítačem.
Depilace
Odstranění chloupků tzn. DEPILACI lýtek a předloktí provádíme pomocí teplého vosku.
Depilaci horního rtu (při malém množství nežádoucích chloupků provádíme pinzetou, v případě potřeby taktéž horkým voskem, speciální malou hlavicí ,k tomu určenou). Poté Vaši pleť důkladně očistíme a ošetříme
Hloubkové čištění
– hloubkovým čištěním odstraňujeme bílé a černé komedony
– součástí hloubkového čištění je také odstraňování milií, které se vyskytují převážně v horní polovině obličeje. Tuto odchylku odstraňujeme jednorázovou, velmi tenkou injekční jehlou a to tak, že rohovou vrstvu napíchneme a následně mílii vytlačím
– po výkonu místo ihned řádně vydezinfikujeme
– poté ještě ošetřená místa pro zklidnění potřeme speciální bezbarvou zinkovou emulzí
Klientka po provedeném čištění neodchází s nevzhlednými červenými flíčky. Pokud má pleť velmi znečištěnou, hloubkové čištění provádíme postupně při dalších návštěvách.
Odlíčení obličeje
Odlíčení obličeje provádíme micelární vodou, která pleť zároveň zjemňuje a regeneruje.
Na ošetření po hloubkovém čištění používáme speciální pleťovou vodu s antibakteriální složkou.
Recenze našich zákazníků
Barvení obočí a řas

Barvíme OBOČÍ a ŘASY s použitím profesionálních barev, které jsou k těmto účelům určeny:
Svou kvalitou zajistí barvu po 3 týdny, závisí na hustotě chloupků.
Přizpůsobíme barvení barevnému typu klientky, aby vypadala přirozeně a plníme také její požadavky na barevnost popřípadě poradíme.

Parafínové zábaly rukou během ošetření

Naším klientům nabízíme během celkového kosmetického ošetření parafínové zábaly rukou s přídavkem výtažku z aloe vera nebo z růže.
Parafínové zábaly mají velmi blahodárný účinek na naše klouby a taktéž intenzivně regenerují pokožku rukou, kterou zároveň viditelně vyhlazují a zjemňují.
Klienti tak mohou efektivně využít aplikaci parafínového zábalu rukou během celkového kosmetického ošetření.