Procedury

Hydropeeling pomocí ultrazvuku

Moderní bezbolestné a šetrné čištění pleti pomocí ultrazvuku nahrazuje mnohdy hrubé mechanické čištění pleti klasickým peelingem.Odstraňuje nečistoty, zbytky mazu a zrohovatělé vrstvy na povrchu pokožky. Po této proceduře není pleť zčervenalá a podrážděná. Zároveň nehrozí vznik tzv. kuperozy (viditelné jemné vlásečnicové cévky těsně pod kůží). Tato metoda je vhodná i pro velmi citlivou pleť.

Ultrazvuková žehlička

Zapracovává pleťová séra hluboko do podkoží. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Urychluje metabolismus pleti, zlepšuje mikrocirkulaci, vyhlazuje a zjemňuje vrásky, zlepšuje celkovou regeneraci a obnovování buněk. Pleť je celkově vyhlazená, projasněná a tonizovaná.

Diamantová mikrodermabraze
Neinvazivní metoda, která viditelně omlazuje pleť, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Redukuje jemné vrásky a drobné nerovnosti pleti, nežádoucí povrchové pigmentace a rozšířené póry.
Dodá pleti celkový zdravý a svěží vzhled.
Funguje na principu jemného odstraňování povrchové zrohovatělé vrstvy pokožky pomocí speciálních diamantových nástavců.

.

Mikromasáž očního okolí

Je speciální masáž, která vyhlazuje a redukuje vrásky kolem očí, zmírňuje nepříjemné váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím posiluje zrak. Dále přispívá k lepšímu zprůchodnění vedlejších nosních dutin. Celkově zvyšuje elasticitu velmi jemné pokožky v této oblasti. V neposlední řadě má velmi pozitivní relaxační účinky.

Masáž obličeje dekoltu a šíje
Představuje nezastupitelnou část kvalitního kosmetického ošetření tím, že stimuluje pleť k vlastní tvorbě kolagenu a elastinu. Pozitivně ovlivňuje celkové prokrvení pleti, uvolňuje napětí a tím příznivě působí na celou nervovou soustavu a zmírňuje stres. Zlepšuje tonizaci pleti, takže při pravidelném ošetření pleť získává svěží a mladší vzhled. Speciálně masáž šíje uvolňuje ztuhlé svalstvo v této partii, což bývá velmi často způsobeno delším trávením času práce s počítačem.
Depilace
Odstranění chloupků provádíme za pomoci speciálních depilačních pásek nebo proužků, určené k depilaci za studena. Poté Vaši pleť důkladně očistíme a ošetříme.
Hloubkové čištění
– hloubkovým čištěním odstraňujeme bílé a černé komedony
– součástí hloubkového čištění je také odstraňování milií, které se vyskytují převážně v horní polovině obličeje. Tuto odchylku odstraňujeme jednorázovou, velmi tenkou injekční jehlou a to tak, že rohovou vrstvu napíchneme a následně mílii vytlačím
– po výkonu místo ihned řádně vydezinfikujeme
– poté ještě ošetřená místa pro zklidnění potřeme speciální bezbarvou zinkovou emulzí
Klientka po provedeném čištění neodchází s nevzhlednými červenými flíčky. Pokud má pleť velmi znečištěnou, hloubkové čištění provádíme postupně při dalších návštěvách.
Odlíčení obličeje
Odlíčení obličeje provádíme micelární vodou, která pleť zároveň zjemňuje a regeneruje.
Na ošetření po hloubkovém čištění používáme speciální pleťovou vodu s antibakteriální složkou.
Barvení obočí a řas

Barvíme OBOČÍ a ŘASY s použitím profesionálních barev, které jsou k těmto účelům určeny:
Svou kvalitou zajistí barvu po 3 týdny, závisí na hustotě chloupků.
Přizpůsobíme barvení barevnému typu klientky, aby vypadala přirozeně a plníme také její požadavky na barevnost popřípadě poradíme.

Parafínové zábaly rukou během ošetření

Naším klientům nabízíme během celkového kosmetického ošetření parafínové zábaly rukou.
Parafínové zábaly mají velmi blahodárný účinek na naše klouby a taktéž intenzivně regenerují pokožku rukou, kterou zároveň viditelně vyhlazují a zjemňují.
Klienti tak mohou efektivně využít aplikaci parafínového zábalu rukou během celkového kosmetického ošetření.

Galvanická žehlička

Ionizace galvanickou žehličkou je proces, během kterého pronikají ionty přímo do jednotlivých vrstev pokožky. Působením iontů získávají kožní buňky lepší schopnost absorbovat výživové látky, které mohou proniknout hlouběji do podkoží.

Kladné ionty pleť vyčistí a eliminují tmavé skvrny v oblasti očí. Negativní ionty zlepšují celkovou elasticitu pleti, známky stresu a otoky v obličeji.

Fotonová terapie

Pomáhá v boji proti rozličným kožním defektům. Využívá přirozené světelné vlny, které generují LED diody. Vlny v různých délkách jsou předávány do kůže, kde mají za následek specifické účinky při péči o pleť.

– červené světlo (podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, zlepšuje prokrvení pleti, zvyšuje účinek vstřebávání kosmetických přípravků)

– modré světlo (má antibakteriální a protizánětlivé účinky , prevece proti tvorbě akné)

– zelené světlo (eliminuje vznik pigmentových skvrn, zpomaluje produkci melaninu o 40 – 60% , vyrovnává barevný tonus pleti)