Recenze a zkušenosti našich zákazníků

Naše klientky jsou spokojeny s profesionálním přístupem a celkovou kvalitní péčí, kterou poskytujeme v kosmetickém studiu Heleny Machové na dermatologické klinice. Zároveň zde velmi dobře funguje spolupráce s odbornými lékaři – dermatology. V případě potřeby se naše klientky mohou spolehnout, že dostávají komplexní odbornou péči a to jak ze strany kosmetičky, tak ze strany lékaře.

 

Recenze našich zákazníků

Navštívila jsem kosmetické studio u paní Machové na dermatologické klinice a byla jsem velmi spokojena s celkovým ošetřením mé pleti tak i s tím, jak jsem se mohla poradit jakým způsobem průběžně pečovat o svoji pleť.

Marta

*****

Po návštěvě kosmetiky u paní Machové jsem měla již po prvním ošetření velmi příjemný pocit, jak pleť vypadá mnohem lépe než před tím. Moje tvář byla krásně hladká a vyhlazená.

Navíc jsem si během ošetření příjemně odpočinula.

Monika

*****

Jsem velmi spokojena s celkovým přístupem paní Machové v kosmetickém studiu na dermatologické klinice, kam pravidelně docházím na kosmetiku. Na mé pleti je znát, že vypadá mnohem lépe než dříve.

Lucie

*****

S kosmetickou péčí paní Machové jsem velice spokojen. Docházím pravidelně a již po krátkém čase se mé problémy s pletí výrazně zlepšily. Zdravotně je mi velkou pomocí co se pleti týče, ale také si užívám relaxace a obzvláště mikromasáže zejména okolí očí. Její ošetření je pro mne i duševním odpočinkem. Služby paní Machové doporučuji.

Milan

*****

Mým problémem je citlivá atopická plet´. Po ošetření obličeje u paní Machové je pokožka vždy vyčištěná a zklidněná. Vedlejším efektem kůry je hodina relaxace. V chladných dnech také parafínový zábal rukou zahřeje, a to nejen je. Oceňuji polohu salónu, který je v těsné blízkosti stanice metra.

Mirek

*****

Docházím na kosmetické ošetření k paní Machové již delší dobu a vždy jsem velmi spokojena. Po jejím ošetření přírodní kosmetikou, včetně pečlivě provedené masáže obličeje a očního okolí, je moje pleť hladší a celkově svěží. Zároveň si vždy příjemně odpočinu. Vřele doporučuji.
Ivana

*****

Po návštěvě kosmetického ošetření u paní Heleny Machové je moje pleť vždy perfektně vyčištěna a po diamantové dermabrazi mnohem hladší. Velmi ráda si užívám masáže obličeje, což je super relax.
Jana

*****

Kontakty na naše studio najdete na této stránce.